Çarşamba, Mayıs 25, 2022
Ana SayfaYaşam Tarzı HaberYou dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak? Netflix You dizisi 3. sezon...

You dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak? Netflix You dizisi 3. sezon yayın tarihi belli oldu

Netflix yapımı You dizisi yeni sezonda takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Üçüncü sezon için geri sayımı sürdüren dizinin takipçilerine beklenen haberi Netflix verdi. Yayıncı kuruluş fragmanı yayınlayarak gelecek sezonun tarihini paylaşmış oldu.

YOU DİZİSİ 3. SEZON NE ZAMAN? İŞTE FRAGMAN

Üçüncü sezon fragmanında yer alan bilgilere göre yeni sezon 15 Ekim 2021’de başlayacak. Pastalı bir tanıtım kullanan Netflix fragmanı ile oldukça merak uyandırdı.

YOU DİZİSİ KONUSU

2014 senesinde Caroline Kepnes’in yayımlanan romanından uyarlanan bu dizide; oldukça sıradan bir hayat sürdüren ve hatta asosyal biri olan Joe bir kitapçıda çalışmaktadır. Kapı komşusunun oğlu olan küçük Paco ve kitapçıda birlikte çalıştığı Ethan ile ikili muhabbeti dışında konuştuğu fazla kimse yoktur.

 Böylesine bir monoton hayat devam ettirirken, Beck adlı genç bir kızın kitapçıya girmesiyle tüm olaylar birden bire değişir. Joe’nun Beck’e büyük bir aşk duyması ve bu aşkı saplantılı olarak yaşaması pek çok problemi beraberinde getirecektir. Aşkından gözü dönen Joe, sürekli Beck’i takip eder ve hatta genç kızın evinin önünde saatler geçirerek aşık olduğu kadını pencereden izler. Sokakta, metroda ve zamanının olduğu her an da genç kızın bir adım gerisinde yer alır.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments