Pazar, Temmuz 3, 2022
Ana SayfaTeknoloji HaberleriYeni haftada en fazla kazanç sağlayan kripto paralar

Yeni haftada en fazla kazanç sağlayan kripto paralar

Bu hafta piyasalarda genel hacimlerin artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Ancak tüm grafiklere damgasını vuran hiç şüphesiz AXS oldu. Bu kripto paranın haftalık değişim miktarı yüzde 115 seviyelerine kadar yükseldi. Böylece zayıf bir sezonda rekor kırmış oldu.

Bu hafta en çok kazanç sağlayan bir diğer kripto para birimi ise SAND oldu. Haftalık değişim yüzde 57 seviyesinde. Her ne kadar AXS ile kıyaslandığında geri planda kalsa bile yine de iyi bir yükseliş yakaladığını söyleyebiliriz.

Bu haftanın en çok yükseliş kazanan bir diğer kripto para birimi TEL coin oldu. Sadece bir hafta içerisinde yüzde 50,73 oranında kar kazandırdı. Bitcoin ve diğer kripto paraların henüz 40 bin dolara ulaşmadığı şu günlerde oldukça iyi bir rakam olduğunu söyleyebiliriz.

En fazla kazandıran diğer kripto para birimleri ise sırasıyla THETA, ICP, OKB, TFUEL ve FLOW oldu. Tüm bunlara ek olarak QNT ve LUNA yine en fazla yükselen kripto paralar içerisinde yer alıyor. Tüm bu kripto paralarda en az yükseliş yakalayan bile yüzde 19,79 kar ettirdi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments