Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaTeknoloji HaberleriSamsung Galaxy Unpacked etkinliğinde ne tanıtacak?

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde ne tanıtacak?

Samsung 11 Ağustos’ta yeni bir etkinlikle uzun süredir beklenen katlanabilir cihazlarını tanıacak. Bu cihazlara uygun olarak bir S Pen‘in de gelmesi söz konusu. Samsung’un mobil iletişim işinin başkanı ve başkanı TM Roh, şirketinin yaklaşmakta olan ürün lansmanı sırasında neler sunacağına dair bazı ipuçları verdi.

Bu ipuçlarından biri S Pen hakkındaydı. Galaxy Z Fold 2 ve Z Flip gibi katlanabilir ekranlar için yapılmış bir kalem, ekranların daha kullanışlı bir şekilde kullanılmasını sağlayacak. Ancak kalemle ilgili çoğu detay paylaşılmadı.
Yeni Samsung Kalem ne kadar hassas olacak? Uç boyutu nedir, basınca duyarlılığı nedir ve yerleşik yuvaları olacak mı? Uzaktan kumanda işlemleri için Bluetooth desteği olacak mı? Açıkça, bunlar hakkında bilgi edinmek için 11 Ağustos’ta Unpacked etkinliğine kadar beklememiz gerekecek.

Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre etkinlikte tanıtılacak bir sonraki Galaxy Z Flip “daha da rafine bir stile” ve “daha dayanıklı, daha güçlü malzemelere” sahip olacak. Yakında çıkacak olan Z Fold ise “akıllı telefonların ve tabletlerin sunduğu en iyi yönleri birleştirecek”.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments