Pazartesi, Mayıs 23, 2022
Ana SayfaModa HaberleriModanın yaşı yoktur! Yeni stil ikonumuz Grece Ghanem

Modanın yaşı yoktur! Yeni stil ikonumuz Grece Ghanem

Paylaş

“Görünür kalın! Kadınlar belirli bir yaşı geçtikten sonra artık bakılmıyorlar.”

Bu sözler 56 yaşındaki Montrealli kişisel antrenör Grece Ghanem’a ait. Modanın bir yaşının olmadığını kanıtlayan Grace, Instagram paylaşımlarıyla adeta mest ediyor.

Paylaş

Vogue dergisine açıklama yapan Grace yaşı ve tarzı hakkında şunları söylüyor: Yaşı hesaba katmıyorum. Hala eğlenceli şeyler giyiyorum. Kaybolmak zorunda değilim. 

Grace, cesur stili sayesinde Instagram’daki 642 bin takipçisine ilham kaynağı oluyor. Öyle ki artık ünlü markalar bile yaş ayrımcılığını bir kenara bırakarak Grace ile işbirliği yapmak istiyor. 

Paylaş

Grace, bir giydiğini bir daha giymeyen influencer’lar gibi değil. Sık sık bazı parçaları tekrar kullanıyor. Hatta 80’li yıllarda Beyrut’ta öğrenciyken giydiği parçaları bile saklıyor ve tekrar giyiyor. Beyaz çerçeveli retro gözlükleri de en sık kullandığı parçalar arasında.

Grace’in alışveriş alışkanlıkları da farklı. “Gardırobumda yaşıyorum. Her zaman ilk önce sahip olduklarıma bakarım. Sadece trend olduğu için satın almıyorum.” diyor.

Paylaş

Bir zamanlar mikrobiyolog olan Grace, şimdi kişisel antrenörlük yapıyor ve kızıyla birlikte yaşıyor.

Kızıyla eğlence amaçlı moda paylaşımları yapmasıyla Instagram’a atılan Grace, ilgi gördükçe bu paylaşımları devam ettirdi. Şimdi Instagram sayfasında genç kızlara stil ilhamı veriyor.

Paylaş

Son olarak Grace, “Benim yaşımdaki kadınların podyumlarda ve dergilerde temsil edilmemeleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Ama sonuçta önemli olan sensin, kıyafetler değil. Kendini kabul ettiğinde herkes seni görecek.” diyor.

İlgili Haber
Ölçü değil, stil! İki arkadaş güzellik algılarına meydan okuyor
Ölçü değil, stil! İki arkadaş güzellik algılarına meydan okuyor

moda yaş

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments