Perşembe, Aralık 1, 2022
Ana SayfaGüncel HaberlerBu 5 altcoin rekor sıçrama hazırlığında

Bu 5 altcoin rekor sıçrama hazırlığında

Kripto para uzmanları tarafından yapılan değerlendirmelere göre bu 5 altcoin rekor seviyede yukarılara çıkabilir. Özellikle son dönemlerde bazı altcoinler ciddi seviyede yükseliş yakaladı. Bunlardan birisi de LINK olabilir. Yaptığı işte öncü ve son derece iyi olduğu söylenen bu kripto para birimi boğa sinyalleri vermeye devam ediyor.

Polkadot ise Solana tarafından gerçekleşen sert yükseliş belki de bu altcoin için geçerli olacak. Böylece fiyatın yaklaşık olarak 60 dolar düzeyine geleceği ifade ediliyor. Ancak bununla ilgili net bir tahmin yapmak zor.

Kripto para piyasası analistleri tarafından yapılan değerlendirmelere göre Elrond en fazla yükselebilecek dijital varlıklar arasında bulunuyor. 62 gün içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması bu kripto para birimini ön plana çıkarıyor. Ekim ayında bu kripto para biriminin 2 bin 500 dolar seviyelerine kadar çıkması bekleniyor.

AVAX ve MINA yine en fazla rağbet görenler arasında. Özellikle AVAX, birçok kuruluş ile anlaşma yaptığı için rahatlıkla yükselebiliyor. Eğer aşırı satışlar olmazsa bu kripto para biriminde yön yukarıya doğru diyebiliriz. Kısa bir süre içerisinde çok fazla satış olması açıkçası pek beklenmiyor.

Kripto para dünyasında neredeyse her şey Bitcoin ile yakından ilişkili. Eğer bu dijital varlık düşüş gösterirse açıkçası diğerlerinin pek bir şansı yok. Burada asıl önemli olan kripto para liderini ayakta tutabilmek.

Not: Bu yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments