Çarşamba, Mayıs 25, 2022
Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple iPhone 13 hızlı şarj özelliği belli oldu

Apple iPhone 13 hızlı şarj özelliği belli oldu

Teknoloji devi Apple, önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olmasına rağmen, cihazlarında yeni teknolojiler ve modaya uygun özellikler sunma konusunda eksik kaldı. Cihazında 5G bağlantısını desteklemeye oldukça geç girdi. Hızlı şarj teknolojisi söz konusu olduğunda diğer büyük akıllı telefon üreticilerinin hala gerisinde.

Ancak Cupertino merkezli teknoloji devi, önümüzdeki iPhone serisi için şarj hızını artırmayı planlıyor gibi görünüyor. MyDrivers’tan gelen rapora göre, Apple iPhone 13 serisi 25W hızlı şarj desteğine sahip olabilir.

25W hızlı şarj, birçok Android akıllı telefon üreticisinin sunduğu 65W hızlı şarj desteğiyle karşılaştırıldığında hala yeterli olmasa da, mevcut iPhone 12 serisinin sunduğu 20W şarjdan daha iyi.

Raporlara inanılırsa, yaklaşmakta olan Apple iPhone 13 serisi, altı çekirdekli tasarıma sahip yeni Apple A15 Bionic işlemci tarafından desteklenecek. Telefonların mevcut modele kıyasla daha gelişmiş ekranlar, geliştirilmiş kameralar ve daha küçük bir çentik ile gelmesi bekleniyor. Yaklaşan telefonlar için iki yeni renk seçeneği söz konusu: Sunset Gold ve Rose Gold. Lansman tarihi yaklaştıkça önümüzdeki haftalarda ve aylarda telefonlar hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments