Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaYaşam Tarzı Haber“Aile ve Baba” konulu fotoğraf yarışması başladı

“Aile ve Baba” konulu fotoğraf yarışması başladı

Baba… Bazen gölgesine sığındığımız bir çınar, bazen sırtımızı yasladığımız yüce bir dağ, bazen de bir çocuk için en güvenli liman… Aileyi aile yapan, olmazsa olmaz figürlerden biri… Kelime, her birimizde çok farklı çağrışımlar yapsa da baba figürünün hepimizin hayatında önemli bir yeri olduğu tartışılmaz. Kadın ve Demokrasi Derneği Gaziantep Temsilciliği, Gaziantep Belediyesi ortaklığıyla merkezine babayı koyduğu “Aile ve Baba” temalı bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Objektifler bu kez aileyi oluşturan temel yapıtaşlarından birini, babayı odak noktasına alıyor.

'Şehir ve Kadın' konulu kısa film yarışmasında gençler yarışacak“Şehir ve Kadın” konulu kısa film yarışmasında gençler yarışacak

“Aile ve Baba” konulu yarışmanın jüri üyeleri arasında; Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin, KADEM Gaziantep Temsilcisi Sabiha Doğan, Gaziantep Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Emre Köksalan, Gaziantep Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. B. Oğuz Aydın, Anadolu Ajansı Baş Foto Muhabiri Sinan Gül ve Anadolu Ajansı Foto Muhabiri Şebnem Coşkun yer alıyor.

Sakarya'da otobüsle mahalle mahalle gezip Mehmet Akif'i anlatıyorlarSakarya’da otobüsle mahalle mahalle gezip Mehmet Akif’i anlatıyorlar

Amatör ya da profesyonel, fotoğrafa ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık olan fotoğraf yarışmasına başvurular başladı. “Aile ve Baba” konulu fotoğraf yarışmasına son katılım tarihi 15 Eylül 2021. Ödüle layık görülen ilk üç eserin birincisine 8.000 TL, ikincisine 6.000 TL, üçüncüsüne ise 4.000 TL para ödülü verilecek.

Yarışma şartnamesine ve başvuru bilgilerine www.kademsanat.com web sitesi üzerinden ulaşılabilecek. Yarışmaya ilişkin sorular için ise [email protected] adresinden irtibat kurulabilecek.

 

 

KAYNAK: HABER7
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments