Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaGüncel HaberlerAcun Ilıcalı'dan Çarpıcı İtiraf: 'Nafaka Almayı Bı...

Acun Ilıcalı’dan Çarpıcı İtiraf: ‘Nafaka Almayı Bı…

Acun Ilıcalı, verdiği bir röportajda eski eşi Şeyma Subaşı hakkında ilk kez konuştu. Şeyma Subaşı’nın son dönemde yaşadığı sorunlara karşı her zaman yanında olduğunu belirten Ilıcalı, nafaka konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yıllar süren birlikteliklerini evlilikle taçlandıran ancak bir sene sonunda boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı gündemden düşmüyor. Boşandıktan sonra Subaşı’nın aldığı rekor nafaka ücreti dilden dile dolaşırken, sonrasında Şeyma’nın özel hayatı ve yaptığı açıklamalar da sık sık manşetlere taşındı. En son Mısırlı sevgilisinden hamile olduğunu açıklayan Subaşı, bir gün sonra düşük yaptığını söyleyip sevgilisiyle yollarını ayırdığını duyurmuştu. Hatta ayrılık sonrası Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı için İbiza’dan ev satın aldığı bile iddia edilmişti.

‘ŞEYMA’YI HER ZAMAN DESTEKLERİM’

Ilıcalı, tüm bu dedikoduları Hürriyet’ten Orkun Ün’e verdiği röportajda yanıtladı. Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’yla dedikleri şu şekilde: ‘Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda ‘Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı’ diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim.’ açıklamasında bulundu.

‘NAFAKA ALMAYI BIRAKTI’

Ayrıldıklarından beri gündemden düşmeyen nafaka olayı hakkında da konuşan Acun Ilıcalı, ‘Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana ‘Şu an paraya ihtiyacım yok’ dedi. Zaten onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı hiç olmamıştır.’ ifadelerini kullandı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments