Çarşamba, Mayıs 25, 2022
Ana SayfaBorsa Haberleri3 ayaklı kedi, 2 ayaklı yavru doğurdu! Böylesi daha önce görülmemişti

3 ayaklı kedi, 2 ayaklı yavru doğurdu! Böylesi daha önce görülmemişti

Tunceli’de 2 ayaklı yavru kedi doğuran 3 ayaklı sokak kedisi, görenleri şaşırttı. 3 ayağı olan kedinin kendi ayakları üzerinde durabildiğini ancak 2 ayaklı yavrunun hareket edemediğini söyleyen vatandaşlar, yavruya protez takılınca yürüyebileceğine inanıyorlar.

YAVRULARDAN BİRİ 2 AYAKLI DOĞDU

Merkez Alibaba Mahallesi’nde vatandaşların yaşamaz diye düşündükleri 3 ayaklı kedi büyüdü ve anne oldu. 3 ayaklı kedi, bu yıl 3 yavru dünyaya getirdi. 3 ayaklı kedinin yavrularından biri 2 ayaklı doğdu. Mahalle sakinleri yalnız anneye değil iki ayaklı yavruyu da besliyor. Ancak yürüyebilmesi için yardım bekliyorlar.

3 ayaklı kedi 2 ayaklı yavru doğrudu böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını söyleyen bölge sakinleri 2 ayaklı yavrunun yürümesi için yardım bekliyor 3 ayaklı kedinin 2 ayaklı yavru doğurduğunu görenler şaşırıyor (1)

“HAYATIMDA İLK DEFA GÖRDÜM”

Hayatında ilk defa iki ayaklı kedi gördüğünü belirten Çınar Topaç, “Annesi 3 ayaklı olduğu için biraz daha rahat yürüyebiliyor. Ancak bunun 2 ayağı var ve 2’si de sol tarafta olduğu için yürümekte güçlük çekiyor. Veteriner hekime götürülse protez takılabilir” dedi.

3 ayaklı kedi 2 ayaklı yavru doğrudu böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını söyleyen bölge sakinleri 2 ayaklı yavrunun yürümesi için yardım bekliyor 3 ayaklı kedinin 2 ayaklı yavru doğurduğunu görenler şaşırıyor (3)

3 ayaklı kedi 2 ayaklı yavru doğrudu böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını söyleyen bölge sakinleri 2 ayaklı yavrunun yürümesi için yardım bekliyor 3 ayaklı kedinin 2 ayaklı yavru doğurduğunu görenler şaşırıyor (5)

3 ayaklı kedi 2 ayaklı yavru doğrudu böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını söyleyen bölge sakinleri 2 ayaklı yavrunun yürümesi için yardım bekliyor 3 ayaklı kedinin 2 ayaklı yavru doğurduğunu görenler şaşırıyor (6)

3 ayaklı kedi 2 ayaklı yavru doğrudu böyle bir durumla ilk kez karşılaştığını söyleyen bölge sakinleri 2 ayaklı yavrunun yürümesi için yardım bekliyor 3 ayaklı kedinin 2 ayaklı yavru doğurduğunu görenler şaşırıyor

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments